Generator wniosków

Dodane przez Anna - wt., 20/07/2021 - 18:35

Kategoria

LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2021-2023 mają już swój generator.

Kilka wstępnych podpowiedzi:

1. Pamiętajcie jak będziecie chcieli wypełnić wniosek w generatorze, że pod jednym mailem (mail potrzebny jest do zalogowania się do generatora) można utworzyć tylko jedno konto do generatora!

2. Jak już się zalogujecie i wypełniacie wniosek, to przed naciśnięciem przycisku ZAPISZ, wniosek jest jedynie w przeglądarce. Naciśnięcie przycisku ZAPISZ pozwoli na zapisanie wniosku w zasobach generatora i późniejszy powrót do niego.

3. Generator przechodzicie krok po kroku (kroki oznaczone są liczbami i widać je w górnym pasu/belce generatora). Można się cofać i zmieniać wcześniejsze wypełnienia lub przeskakiwać między wypełnionymi częściami poprzez przyciski NASTĘPNY/POPRZEDNI lub przez naciśnięcie numeru kroku z górnej belki (dotyczy to tylko wypełnionych części). Po najechaniu na poszczególne numery na górnej belce podświetlają nam się części wniosku, w zależności od rodzaju wnioskującego ta liczba zmienia się nieznacznie.

4. I ostatnia ważna informacja - na koniec wypełniania wniosku w generatorze, po naciśnięciu przycisku WYŚLIJ - wniosek zostaje wysłany do Operatorów (wysyłający dostaje potwierdzenie na wskazany e-mail że wniosek o nr ... został wysłany). Wtedy już nie zmienimy nic we wniosku, bo ten jest przesłany do oceny. To także oznacza, że kolejnego wniosku dla swojej organizacji już nie złożycie (co jest zgodne z Regulaminem konkursu, bo wnioskować o mikrodotacje w danym roku można jednokrotnie).

Generator znajduje się na: https://generatorwzp.nowefio.pl

Poniżej pokazujemy printscreen z logowania do generatora.

Generator